hobused-004p.jpg
Aretus
Inbriidingu kalkulaator PDF Prindi Saada link
Inbriidingu kalkulaatori abil on võimalik arvutada plaanitava varsa inbriidingu astme.

Lehekülg on inglise keeles ja tehtud algselt koeraomanikele Elzbieta Jezewska, kennel Tserwony Trop poolt. Suured tänud!

Näide kalkulaatorist saadavast infost: Hobusele Hillinois sisestati andmed tema 10 eellaste põlvkonna kohta ja kalkulaator andis inbriidinguastmeks 6,87%. Samuti esitas kalkulaator nimekirja, milliste eellaste suhtes inbriidinguaste tekkis.
Loe lisa...
 
Individuaalne paaritussoovitus puhasaretatud vana-tori märale PDF Prindi Saada link
M. Hietakorpi on koostanud nimekirja kus on individuaalselt soovitatud igale puhasaretatud vana-tori märale paarituseks meie ühingu puhasaretatud täkke nii, et vältida suguluspaarituse ohtu. Pakkume puhasaretatud täkke ka vana-hannoveri veresusega märade paaritamiseks; võta ühendust See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  ja otsime koos parima paaritusvõimaluse. Meie ühingul on lisaks pakkuda paarituseks 6,25 % vana-hannoveri veresusega sugutäkk Luzifer-uw-.
http://www.maaleht.ee/news/maamajandus/loomakasvatus/uhing-annab-paaritussoovitusi-puhasaretatud-tori-maradele.d?id=47282627